top of page
virselisSPpriekis.jpg

„Trigubas gyvenimas“

Samuelis Tacas, 2014 metų Lietuvos bestselerio Kūno derinimas: malonus gyvenimas be vaistų. Filomenos Taunytės mokinio patarimaiautorius, parašė autobiografiją „Trigubas gyvenimas“ (abiejų knygų bendraautorė Inga Liutkevičienė). 

Joje telpa visa septyniasdešimtmečio autoriaus, meno kolekcinininko, garsaus Niujorko kineziterapeuto, kuriam likimas lėmė būti trijų šalių - sovietų Lietuvos, Izraelio ir JAV gyventoju, patirtis.  Autorius rašo su ypatinga įžvalga, kritiškai, su humoru. Temų spektras platus ir visiems aktualus: sveikata, pagarba savo kūnui,  pinigai, meilė, draugystė, meno įtaka žmogui. Ką mylimas autorius veikia laisvalaikiu sužinosite perskaitę knygos skyrių Sutinas ir jo draugai.  Knygoje S. Tacas griauna mitus apie prestižo,  prekių ženklų galią,  žydų tautos vieningumą. Jo originalūs, aštrūs ir taiklūs pastebėjimai apie mūsų kasdienybę, paremti asmenine gyvenimo patirtimi, nepaliks nė vieno abejingo.

  

Knygos citatos:

......

Dabar tikriausiai geriausias laikas pasaulyje, kai žmogus gali gyventi maloniai ir gražiai. Tik reikia būti sveikam ir turėti trupučiuką laimės.

......

Kai kurie žmonės tam tikrame gyvenimo etape yra tavo sąjungininkai. Sąjungininkai nebūtinai turi būti draugai. Žalgirio mūšyje kryžiuočius nugalėjo lietuviai, bet argi jie buvo draugai su lenkų pulkais?

......

Talentingas anksčiau ar vėliau bus ten, kur nori būti. Ir su švaria sąžine. Pas mane ateina turtingų ir daug pasiekusių. Žinau, jaučiu, matau, kad jie naktimis nemiega ir turi tūkstančius problemų, nes jie visgi to pasiekė su tokiais fokusais, už kuriuos vėliau tenka mokėti.

......

Žmogui visai nereikia eiti į baseinus, mokėti daug pinigų. Nereikia net eiti į treniruotes. Ne. Reikia iš ryto pabudus žinoti, kaip ir kokius pratimus daryti pusvalandį ar 40 minučių.

......

Nuo 50 metų reikia stengtis viską išlaikyti, ką sukūrėme, uždirbome ir naudotis tuo, ką turime ir fiziškai, ir materialiai.

bottom of page